טיפים וחידושים אצלינו בבלוג

עיצוב שולחן חג לראש השנה

עיצוב שולחן חג לראש השנה

קצת רקע על הסימנים, מניין? על שום מה? ולאחר מכן 3 טיפים חשובים לעיצוב שולחן החג.. והפתעות קרא עוד..

מה מניחים בקערת ליל הסדר?

מה מניחים בקערת ליל הסדר?

בפשטות מניחים בצלחת הפסח שישה מאכלים המסמלים את חירותנו - שיצאנו מעבדות מצרים לבני חורין - בני מלכים. אז מה מניחים בקערת ליל הסדר? קרא עוד..

טיפים לעיצוב שולחן שבת וחג

טיפים לעיצוב שולחן שבת וחג

תמיד תוכלו למצוא טיפים ועקרונות בסיסיים חשובים לעיצוב שולחן חגיגי לשבת וחג. אך יש בינינו כאלו שמלאכת עיצוב שולחן פשוט דורש כל כך הרבה מאמץ, התרוצצות וסבל כן ממש כך! בדיוק בשבילכן יצרנו סטים מושלמים לעיצוב שולחן, בהקלקה אחת תוכלו לראות מגוון סטים לשולחן ולבחור סט שתואם את טעמכם. בינינו למי על מנת להקל עליכם ריכזנו עבורגם את מיטב הסטים לעיצוב שולחן מרהיב בקלות וללא מאמץ. כל שעליכן לעשות הוא לבחור את הסט האהוב עליכם לעיצוב שולחן אישי משלכם. הסט מגוון תשמישי קדושה כגון גביעים לקידוש, נרות שבת, מלחיות, ראנר תואם, נטלות, מגבות ועוד ועוד.

כל מה שאתה צריך לדעת לפני קניית תשמישי קדושה

כל מה שאתה צריך לדעת לפני קניית תשמישי קדושה

תשמישי קדושה תוכלו למצוא בכל בית יהודי. ההולך לפי תורת ה' ומצוותיה. כשמם כן הוא. המוצרים הינם קדושים מכיוון שרובם מכילים שם ה'. ולכן טעונים גניזה בתום השימוש. דוגמאות למוצרים בהם מופיעים שם ה' הינם: תפילין, קלפי מזוזה, ספרי תורה, עטרות טלית ועוד. וכן פריטי קודש המשמשים אותן לקיום מצוות ( ולאו דווקא מופיע עליהם שם ה' ) כגון טלית, ציצית שיצאו מכלל שימוש או התבלו.

איך בוחרים תפילין? מה באמת חשוב?!

איך בוחרים תפילין? מה באמת חשוב?!

איך בוחרים תפילין? ​תפילין היינו תשמיש קדושה המכיל קלף עליו רשום בכתב של סופר סת"ם ארבע פרשיות מן התורה. הנחת תפילין של יד ושל ראש הינו אחד מן המצוות מן התורה הבסיסיות ביותר ליהודימצוות תפילין מוזכרת בתורה כמה פעמים. המצווה חלה על כל יהודי המגיע לגיל מצוות - גיל 13 ( בר מצווה).  ומניח תפילין של ראש ושל יד בכל יום, מלבד שבתות וחגים. ניתן למצוא מבחר גדול של סוגי תפילין, אשר מה שמבדיל ביניהים זה האיכות, כשרות ומחיר כמובן. התפילין כוללות 3 רכיבים מרכזיים: פרשיות תפילין, בתי תפילין ורצועות תפילין. נעבור עליהן ונדגיש מה חשוב באמת. ואיפה כדאי להשקיע בעלות. קרא עוד >

x

#{title}

#{text}

#{price}